A gyémánt fréz alkalmas műkörömanyag felületének finomítására, orosz és gépi manikűr végzésére.A gyémánt fréz nem karcolja a természetes köröm és a mű..
A gyémánt fréz alkalmas műkörömanyag felületének finomítására, orosz és gépi manikűr végzésére.A gyémánt fréz nem karcolja a természetes köröm és a mű..
Keskeny kúp alakja miatt alkalmas manikűrvégzésre és a műkörömanyag körömsáncban történő formázására.A keskeny kúp alakú gyémánt fréz a természetes kö..
A lándzsa formájú fréz jól illeszkedik a köröm formájához, ezáltal a köröm felületét, valamint a köröm környékén hatékonyan, és biztonságosan lehet do..
KivÁló megoldás lábkrém helyett a gyors felszívódású lábgél, lábápoló zselé!Extra hűsítő és frissítő lábápoló zselé élénkítő hatással, természetes ill..
Egyenes vágóéllel rendelkező pedikűrös körömcsípő benött körmökhöz.Speciálisan kialakított keskeny, vékony darab.Kényelmes, megbízható ergonómikus mar..
Pedikűrös munkaszék alacsony ülésmagassággal.A szék magasságát gázlift segítségével lehet állítani.Felülete krómozott váz, műbőr borítású háttámla és ..